Vajza befason kryeministrin: Gomari i ditës, nxirri byth*t shpejt

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:09 11-04-2017 Vajza befason kryeministrin: Gomari i ditës, nxirri byth*t shpejt

Disa ditë më parë kryeministri Edi Rama publikoi një foto në rrjetin e tij social facebook, në të cilën shihej i ulur sipër një gomari së bashku me 2 topa në duar, njëri ngjyrë blu dhe tjetri i kuq. Fotoja e tij bëri bujë të madhe duke shkaktuar të qeshura dhe komente komike në rrjet.

Ndërsa ditën e sotme një vajzë ka publikuar një karikaturë me të cilën ka dashur të “ironizojë” kryeministrin. Në foton e saj është vizatur një gomar i cili ka kapur “mat” Ramën. Brenda karikaturës befasuese dedikuar Edi Ramës shkruhet, “Gomari i ditës nxirri bythët shpejt”. 

gooooooo.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbulohet një nga dhuratat më emocionuese që mori Monika Kryemadhi për ditëlindje (VIDEO)
Vajza befason kryeministrin:Gomari i ditës, nxirri byth*t shpejt »
Article Logic
Execution time: 0.010939121246338
array(1) { ["section"]=> string(69) "vajza-befason-kryeministrin-gomari-i-dites-nxirri-byth-t-shpejt-74837" }