Vajza bëhet për spital, teksa mbante shishen me alkol i ndodh e papritura: Pashë vetëm lumë gjaku

Publikuar tek: bota, më 21:36 28-08-2017 Vajza bëhet për spital, teksa mbante shishen me alkol i ndodh e papritura: Pashë vetëm lumë gjaku

Një vajzë u lëndua rëndë për shkak të një incidenti që i ndodhi teksa mori për në shtëpi një shishe me Lambrini nga Tesco.

Eva Weller, 26, kishte blerë alkoolin me kosto të ulët për të pirë me nënën e saj vonë në mbrëmje, por përfundoi duke kaluar katër netë në spital kur çanta e e transportit në të cilën e kishte futur u ça, shkruan newsbomb.al.

Shishja u thye në trotuar duke prerë pjesën e prapme të kyçit të këmbës, drejt në kockë duke copëzuar pjesën e Akilit.

Kirurgët ishin në gjendje të rivendosnin fibrat, të cilat lidhin muskujt me një kockë, por mamaja e dy fëmijëve është lënë në agoni dhe nuk është në gjendje të ecë.

Eva, një udhëheqëse e shitjeve në Avon nga Plymouth, tha se pas kësaj pa një "lumë gjaku" në dysheme e nuk kujton asgjë tjetër. Ajo kritikoi Tesco për sigurimin e çantave 'jo adekuate'.

hdfhdfrhyredx.jpg

dfhdhdhdfh.jpgfdgdfgdfgdfgdf.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013091087341309
array(1) { ["section"]=> string(101) "vajza-behet-per-spital-teksa-mbante-shishen-me-alkol-i-ndodh-e-papritura-pashe-vetem-lume-gjaku-90468" }