Vajza e Agollit i prek të gjithë këtë mëngjes: U bënë 3 javë ati im që fle e zgjohem duke lotuar

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:24 24-02-2017 Vajza e Agollit i prek të gjithë këtë mëngjes: U bënë 3 javë ati im që fle e zgjohem duke lotuar

Vajza e shkrimtarit të madh Dritëro Agolli i ka prekur të gjithë këtë mëngjes ndërsa ka shkruar se prej tre javësh, qëkur babai i saj është ndarë nga jeta, fle e zgjohet duke lotuar.

Elona Agolli publikon disa foto emocionuese me të atin dhe thotë me peshën e dhimbjes që lë humbja e një njeriu kaq të shtrenjtë:

“U bënë 3 javë Ati im që bie të fle duke lotuar e zgjohem në mëngjes me lot në sy“.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015473127365112
array(1) { ["section"]=> string(101) "vajza-e-agollit-i-prek-te-gjithe-kete-mengjes-u-bene-3-jave-ati-im-qe-fle-e-zgjohem-duke-lotuar-69784" }