Vajza e çiftit shkodran rrëmben publikun suedez, shikoni interpretimin fantastik që la pa fjalë jurinë (VIDEO)

Publikuar tek: kulture-art, më 09:10 08-09-2017 Vajza e çiftit shkodran rrëmben publikun suedez, shikoni interpretimin fantastik që la pa fjalë jurinë (VIDEO)

Talentet shqiptare të këngës, që po shkëlqejnë në skenat konkurruese botërore, nuk kanë të mbaruar.

Së fundmi po qarkullon një video magjepsëse e një vajze shkodrane e quajtur Erika Bitani, e cila mësohet nga newsbomb.al se është vajza e rekordmenes së atletikës shqiptare Vera Bregu dhe Nin Bitani.

Erika, ka lenë pa fjalë jurinë e “Idol 2017 Sweden”, të cilët e kanë shijuar në maksimum me sy mbyllur zërin e të resë shqiptare, e cila në fund të performanës mori komplimente për këngën e Sias “Chandelier”.

Siç shihet dhe nga videoja, shkodrania arriti të kalojë në fazën tjetër, duke na bërë krenar të gjithë ne për suksesin e arritur në konkurrsin e këngës në Suedi.

Le të bëjmë të gjithë një “like” në videon e talentes së re për t’i dhënë sa më shumë kurajo dhe mbështetje./Newsbomb.al

NDIQ VIDEON:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023368835449219
array(1) { ["section"]=> string(113) "vajza-e-ciftit-shkodran-rremben-publikun-suedez-shikoni-interpretimin-fantastik-qe-la-pa-fjale-jurine-video-91565" }