Vajza e deputetit të PS: Pas referendumit, socialistët nuk kanë moral të ankohen

Publikuar tek: politike, më 20:36 09-04-2016 Vajza e deputetit të PS: Pas referendumit, socialistët nuk kanë moral të ankohen

Anika Dokle, vajza e deputetit të Partisë Socialiste, Namik Dokle ka reaguar pas bërjen publike të rezultateve të para të referendumit për mandatin e Edi Ramës.

Me anë të një postimi në “facebook”, Dokle shprehet se socialistët nuk kanë më moral të ankohen për rilindjen, pasi vendimet që merren në forume janë edhe fati i tyre.

“Demokracia matet me votë! Pas Referendumit, socialistet nuk kanë më moral të ankohen skutave dhe kafeneve për Rilindjen. Vendimet që merrni në forume, janë edhe fati juaj! Të shohim... Ditë të mira pas kësaj vijnë”, shkruan mjekja e njohur.

Rezultatet në votime deri më tani janë kryesisht mbi 90% në favor të Edi Ramës.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010087013244629
array(1) { ["section"]=> string(84) "vajza-e-deputetit-te-ps-pas-referendumit-socialistet-nuk-kane-moral-te-ankohen-37267" }