Vajza e diplomatit të njohur promovon librin, Meta ka një mesazh për të gjithë lexuesit

Publikuar tek: kulture-art, më 20:42 16-12-2017 Vajza e diplomatit të njohur promovon librin, Meta ka një mesazh për të gjithë lexuesit

Ditën e sotme në Tiranë u promovua libri më i ri i autores Valbona Zeneli, vajza e diplomatit të njohur, Bashkim Zeneli.

Në ceremoninë promovuese të këtij libri morën pjesë shumë personalitete të njohura, ndër ta edhe presidenti i vendit Ilir Meta. Në një postim në rrjetet sociale, Meta shkruan se është shumë i kënaqur për pjesëmarrjen në këtë ceremoni.

Më tej numri një i shtetit, Meta u bën thirrje të gjithë lexuesve që të mos e humbasin këtë libër.

“Mprehtësia dhe thellësia e trajtimit të çështjeve të sigurisë, emigracionit, tregtisë ndërkombëtare dhe integrimit europian të Ballkanit Perëndimor janë mbresëlënëse”,- shkruan Meta ndër të tjera në facebook.

Më poshtë postimi i plotë: 

Screenshot_17.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031013011932373
array(1) { ["section"]=> string(93) "vajza-e-diplomatit-te-njohur-promovon-librin-meta-ka-nje-mesazh-per-te-gjithe-lexuesit-103345" }