Vajza e Dritëro Agollit publikon shkrimet e rralla të shkrimtarit: Një ditë pas festës së Vitit të Ri e urrej…

Publikuar tek: kulture-art, më 11:30 01-01-2018 Vajza e Dritëro Agollit publikon shkrimet e rralla të shkrimtarit: Një ditë pas festës së Vitit të Ri e urrej…

Vajza e shkrimtarit Dritëro Agolli, Elona Agolli, ka rikujtuar edhe njëher krijimtarinë e tij nëpërmjet publikimit të disa shënime të rralla të shkrimtarit të madh. 

“Një ditë pas festës së Vitit të Ri e urrej ecjen e verbër”- thuhet në shënimet e shkrimtarit. Në këtë atmosferë festash Elona ka gjetur mënyrën më të mirë për të rikujtuar babin e saj dhe krijimtarinë e pavdekshme të Dritëro Agollit.

26197622_10156827883973765_2114808875_n.jpg

26234468_10156827884863765_96537441_n.png

26196786_10156827885428765_2088838724_n.png

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019819021224976
array(1) { ["section"]=> string(115) "vajza-e-dritero-agollit-publikon-shkrimet-e-rralla-te-shkrimtarit-nje-dite-pas-festes-se-vitit-te-ri-e-urrej-105080" }