Vajza e Eli Farës nis pushimet dhe provokon keqazi ndjekësit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:40 30-05-2016 Vajza e Eli Farës nis pushimet dhe provokon keqazi ndjekësit

Vajza e Eli Farës, Marina Fara është një nga vajzat më të famshme në rrjetin social IG edhe falë aktivitetit intesiv me postimin e fotove që duhet thënë se janë vërtet shumë provokuese.

Si kjo që po shikoni. Marina ka postuar një foto me bikini ku është kujdesur të ekspozojë të pasmet e ngritura.

Sigurisht që komentet e ndjekësve të provokuar kanë vërshuar...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025515079498291
array(1) { ["section"]=> string(66) "vajza-e-eli-fares-nis-pushimet-dhe-provokon-keqazi-ndjekesit-41891" }