Vajza e Ema Andresë e tepron, por rëndshëm. Ofendon keq Armina Mevlanin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:44 30-04-2016 Vajza e Ema Andresë e tepron, por rëndshëm. Ofendon keq Armina Mevlanin

Debati mediatik i krijuar mes aktores Ema Andrea dhe djalit të ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzen Berishës për shkak të një deklarate të aktores, duket se është përçuar edhe tek familjarët.

Bëhet fjalë për vajzën 22 vjeçare të aktores, Sara Kapo, e cila ka komentuar në një foto të së fejuarës së Shkëlzenit ku e quan atë shushkë.

Fotot e Arminës tashmë kanë filluar të shpërndahen nëpër faqe të rëndësishme të modës dhe njëra nga fotot e saj është postuar këtë javë në profilin Chique_Le_Frique.

Mes mjaft komenteve që ka marrë fotoja e Arminës vihet re komenti i 22 vjeçares e cila shkruan:

“Obobobobobo shushka”

armina123.png

sarakapo27.png

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025288105010986
array(1) { ["section"]=> string(75) "vajza-e-ema-andrese-e-tepron-por-rendshem-ofendon-keq-armina-mevlanin-39118" }