Vajza e ish-deputetes bën deklaratën e papritur: Politika është e poshtër dhe njerëzit me dy fytyra

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:50 19-09-2019 Vajza e ish-deputetes bën deklaratën e papritur: Politika është e poshtër dhe njerëzit me dy fytyra

Ish-deputetja Albina Deda dhe vajza e saj Ada kanë qenë të ftuara pasditen e sotme në emisionin 'Rudina'.

Ato kanë folur për marrëdhënien e tyre nënë e bijë, ku kanë treguar shumë të fshehta.

Ada nuk ka nguruar edhe dëshirat e saj për të ardhmen. E pyetur se çfarë do të donte të ndryshonte në këtë vend, vajza e deputetes deklaroi se ka shumë gjëra, por sipas saj politika është e poshtër në këtë vend.

'Ka shumë gjëra për të ndryshuar në këtë vend dhe nuk mendoj se jam unë që duhet ta them. Por mendoj se poltika është pak e poshtër edhe njerëzit janë me dy fytyra mendoj', tha Ada.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023133993148804
array(1) { ["section"]=> string(105) "vajza-e-ish-deputetes-ben-deklaraten-e-papritur-politika-eshte-e-poshter-dhe-njerezit-me-dy-fytyra-179052" }