Vajza e ish-deputetes demokrate ‘tërbon’ fansat, në mes të dimrit poston foto me bikini nga plazhi; ekspozon të pasmet bombastike

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:59 23-01-2021 Vajza e ish-deputetes demokrate ‘tërbon’ fansat, në mes të dimrit poston foto me bikini nga plazhi; ekspozon të pasmet bombastike Ada Deda

Ada Deda, vajza e ish-deputetes demokrate Albina Deda është shumë aktive në rrjete sociale, ku poston foto dhe video të ndryshme nga jeta e saj.

Studentja e gazetarisë, tashmë në rolin e modeles, tërheq shpesh vëmendjen e medias. Pozat e saj sensuale si dhe pamja tërheqëse e bëjnë atë që të komentohet shumë nga ndjekësit në rrjete sociale.

Screenshot_23.jpg

Në postimin e fundit ajo ka publikuar një foto nga plazhi, që nga përshkrimi kuptohet se është një foto arkive, por që Ada ka menduar ta rikthejë.

“Mendërisht këtu”, shkruan ajo, teksa shihet në breg të detit nën perëndimin e diellit, me bikini të zeza që i tregojnë më së miri të pasmet që çdo vajzë ia ka zili.

Screenshot_22.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I komentoi Taynës në foto, kërcënohet menaxheri i VIP-ave: Do të marrim peng nëse...
»
Article Logic
Execution time: 0.011255025863647
array(1) { ["section"]=> string(131) "vajza-e-ish-deputetes-demokrate-terbon-fansat-ne-mes-te-dimrit-poston-foto-me-tanga-nga-plazhi-ekspozon-te-pasmet-bombastike-236143" }