Vajza e Jozefina Topallit ka një mesazh për Vllazninë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:26 12-04-2016 Vajza e Jozefina Topallit ka një mesazh për Vllazninë

Vajza e ish kryeparlamentares Jozefina Topalli, Megi Topalli është një dashamirëse e futbollit e veçanërisht e futbollit të Vllaznisë. Megi ka qenë e ftuar në emisionin “Sport Show"-TV1 Channel ku ka shkrepur edhe këtë foto me të ftuarit e tjerë të panelit. Sakaq, vajza e deputetes demokrate jep edhe një mesazh për ekipin e Vllaznisë.

“Falenderoj Gasper Markun per ftesen në panelin e "Sport Show"-TV1 Channel, së bashku me Jozefinën e bukur të emisionit. Eshte kënaqësi të jesh e ftuar në një panel me Zotin Apollon Haxhi,Leonard Kola, Artan Duro, Vioresin Sinani dhe Melis Dervishi. Nje panel me personalitete te larta te sportit dhe shume miqesor smile emoticon
E bukura e sportit është që ka solidaritet dhe të gjithë tifozët bashkohen bashkë.
I uroj suksese drejtuesve të emisionit dhe mbi të gjitha i urojmë sa më shumë suksese ekipit tonë, Vllaznisë”.

vajza1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007983922958374
array(1) { ["section"]=> string(59) "vajza-e-jozefina-topallit-ka-nje-mesazh-per-vllaznine-37462" }