Vajza e Jozefina Topallit në Patok, ja me kë ka zgjedhur ta kalojë fundjavën (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:06 30-10-2016 Vajza e Jozefina Topallit në Patok, ja me kë ka zgjedhur ta kalojë fundjavën (Foto)

Megi Topalli, vajza e deputetes demokrate Jozefina Topalli ka zgjedhur pikërisht Luginën e Patokut në Leshë për të kaluar këtë të dielë.

Por, speciale mbetet zgjedhja e saj për personat me të cilët ka zgjedhur të kalojë fundjavën.

 Nëpërmjetë një foto të publikuar në rrjetet sociale Megi shfaqet me babain e saj Tonç Topalli.

Ata shfaqen krah njëri-tjetrit dhe plot buzëqeshje.

megi.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089149475097656
array(1) { ["section"]=> string(86) "vajza-e-jozefina-topallit-ne-patok-ja-me-ke-ka-zgjedhur-ta-kaloje-fundjaven-foto-57864" }