Vajza e Koço Kokëdhimës bën transparent çmimin e veshjeve të saj

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:06 25-05-2015 Vajza e Koço Kokëdhimës bën transparent çmimin e veshjeve të saj

Bora Kokëdhima, vajza e deputetit të PS, përveçse një vajzë shumë simpatike, tashmë është edhe një biznesmene e zonja.

Bora ka hapur një linjë të sajën veshjesh me emrin “Savage”. Tashmë, ajo ka bërë të ditura edhe çmimet e veshjeve për të gjitha “gojët e liga” duke marrë si shembull këtë veshje e cila kushton 350 euro si dhe ka njoftuar se për personat publikë, punonjësit e kompanisë së familjes së saj dhe gazetarët ofrohen ulje.

“Gojë të liga po thonë: Kushedi sa e shtrenjtë është ajo".. trupore verore couture/ roses&stribes tani në Dreamland Savage 350€ ! Për të gjithë personat publik dhe punonj)sit e kompanive të familjes sime, 20% ulje çmimi. Për të gjithë gazetaret shqipëtar, 40% ulje”, shkruan Bora nga rrjeti social.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088658332824707
array(1) { ["section"]=> string(70) "vajza-e-koco-kokedhimes-ben-transparent-cmimin-e-veshjeve-te-saj-11939" }