Vajza e Linda Ramës, foto sa njëmijë fjalë me Zahon. Veshja e vogëlushit të kryeministrit...

Publikuar tek: aktualitet, më 16:58 12-04-2017 Vajza e Linda Ramës, foto sa njëmijë fjalë me Zahon. Veshja e vogëlushit të kryeministrit...

Vajza e Linda Ramës, Rea Xhillari ka publikuar ditën e djeshme në ditën ndërkombëtare të motrave e vëllezërve një foto me vëllain e saj të vogël, Zahon.

Në zyrën e saj, me ngjyrat bardh e zi, e në shoqërinë më të mirë të mundshme, Rea thotë se i vëllai po i tregon histori deti.

“Me vëllanë e voçkël që më  tregon histori deti”, shkruan vajza e Lindës ndërsa nuk mund të mos bjerë në sy veshja “trendy” e Zahos me kapelen e vendosur mbrapsht.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shndërroi një fabrikë në laborator modern droge, kush është GRUAJA nga SKRAPARI e arrestuar sot dhe si bashkëpunonte me shoferin
Shkatërrohet rrjeti i prostitucionit, arrestohet “KRYENEÇJA” e Shkodrës në pranga edhe bashkëpunëtori i saj (Emrat) »
Article Logic
Execution time: 0.015092849731445
array(1) { ["section"]=> string(93) "vajza-e-linda-rames-foto-sa-njemije-fjale-me-zahon-veshja-e-vogelushit-te-kryeministrit-74959" }