Vajza e Linda Ramës me vëllain Zaho, "spektakël" me motorr uji në Dhërmi (FOTO DHE VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:07 23-08-2017 Vajza e Linda Ramës me vëllain Zaho,

Kryeministri Edi Rama po kalon pushimet në Jug të Shqipërisë me familjet e tij, djalin Zaho, bashkëshorten Linda dhe vajzën e saj Rei.

Newsbomb.al ju sjell disa momente pikante nga pushimet e familjes së kryeministrit pranë vilës ku kanë pushuar në ditët përvëluese të gushtit.

Rea ka marrë në prehër vëllain e saj të vogël Zahon, dhe të dy bashkë kanë dhënë "spektakël" në ujërat e Dhërmiut. Siç duket vogëlushi është aq guximtar dhe i pëlqejnë shumë sfidat, duke qëndruar i patrembur mbi mjetin lëvizës. 

Zaho është djali i vetëm i kryeministrit nga martesa me bashkëshorten e tij Linda. Ndërkohë, motra e tij e madhe Rea ka treguar shpeshherë se ka një afeksion të veçantë për vëllain e vogël, me të cilin duket se kanë kaluar momente të paharrueshme në bregdetin shqiptar./Newsbomb.al/ 

21040615_162272060990626_1752549678_n.png

21039929_162271417657357_58194748_n.png


Rei dhe Zaho në Dhërmi by newsbomb-al

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089099407196045
array(1) { ["section"]=> string(90) "vajza-e-linda-rames-me-vellain-zaho-spektakel-me-motorr-uji-ne-dhermi-foto-dhe-video-89935" }