Vajza e Linda Ramës paditi portalet për shpifje, Vasili: Ua ua si inkontenenca urinare, ngaqë s’e ndjejnë e bëjnë vende-vende

Publikuar tek: politike, më 17:51 24-04-2019 Vajza e Linda Ramës paditi portalet për shpifje, Vasili: Ua ua si inkontenenca urinare, ngaqë s’e ndjejnë e bëjnë vende-vende

Ish-deputeti i LSI Petrit Vasili ka ironizuar keq Rean, vajzën e Linda Ramës, pasi paditi gazetarin Ylli Rakipi dhe 7 portale pas artikujve ku shkruhej se ishte në një lidhje bashkëjetese me Ministrin në Detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj. 

Me anë të një postimi në Facebook, Vasili shkruan se paditë e familjes së kryeministrit Edi Rama janë bërë si inkontenenca urinare (mosmbajtja e urinës).

‘Ua ua po keta te KM ju eshte bere mania e padive si incontenca urinare,ngaqe nuk e ndjejne e bejne vend e vend me nje fjale.

Lexojeni kete link dhe gajasuni.

Kur ky shkollepakuci i ministrise se jashtme i prish imazhin familjes se KM i bie qe imazhin e Shqiperise e ben cope fare’, shkruan ish-deputeti.

gcfjvhk.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027719974517822
array(1) { ["section"]=> string(129) "vajza-e-linda-rames-paditi-portalet-per-shpifje-vasili-ua-ua-si-inkontenenca-urinare-ngaqe-s-e-ndjejne-e-bejne-vende-vende-161713" }