Vajza e Madonës kapet 'mat', paparacët i fotografojnë mbathjet poshtë fustanit (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:05 18-02-2020 Vajza e Madonës kapet 'mat', paparacët i fotografojnë mbathjet poshtë fustanit (Foto) Laurdes Leon

E ftuar në sfilatën e Burberry në London Fashion Week, Laurdes Leon, vajza 23-vjeçe e Madonës, i ka "çmendur" të gjithë me look-un e saj.

Teksa kthehej nga festa e organizuar nga Love Magazine, ajo është shfaqur me një fustan shumë të shkurtër, duke zbuluar këmbët dhe trupin elegant, por jo vetëm.

Kur po ngjitej në makinë për të shkuar në hotel, paparacët nuk kanë nguruar të shkrepin disa foto duke i zbuluar kështu të brendshmet.

lola2.jpg

Në foto Lola shihet e vënë në siklet, teksa përpiqet të mbulojë fytyrën me duar. 

mbulon_fytyren.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014693975448608
array(1) { ["section"]=> string(82) "vajza-e-madones-kapet-mat-paparacet-i-fotografojne-mbathjet-poshte-fustanit-195665" }