Vajza e Norës dhe Robertit feston ditëlindjen, ja si e urojnë çifti (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:24 15-05-2019 Vajza e Norës dhe Robertit feston ditëlindjen, ja si e urojnë çifti (FOTO)

Sot për këngëtaren Nora Istrefi dhe bashkëshortin e saj Robert Berishën është një ditë e veçantë. Vajza e tyre, Renee feston ditëlindjen dhe mbush plot 4 vjeç.

Të dy prindërit e kanë uruar Renee-n përmes ‘Instagramit’ duke postuar foto të vogëlushes bashkangjitur me urimet e tyre.

Roberti aktualisht ndodhet në Gjermani dhe e ka uruar në këtë mënyrë të këndshme: “Gëzuar ditëlindjen bijë, të do babi fort!”

Ndërkohë Nora, ka postuar një foto të ëmbël të së bijës me një qenush, ku shkruan: “Gëzuar ditëlindjen princeshë!”.

Screenshot_1.png

rb.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018603086471558
array(1) { ["section"]=> string(78) "vajza-e-nores-dhe-robertit-feston-ditelindjen-ja-si-e-urojne-cifti-foto-164440" }