Vajza e Olsi Ramës publikon foton e rrallë përqafuar me gjyshen Aneta dhe shkruan vetëm 2 fjalë: Ëngjëlli im (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:29 03-08-2020 Vajza e Olsi Ramës publikon foton e rrallë përqafuar me gjyshen Aneta dhe shkruan vetëm 2 fjalë: Ëngjëlli im (FOTO) Aneta Rama dhe Kristi Rama

Kristi Rama, vajza e Olsi Ramës, vëllait të kryeministrit ka publikuar një foto me gjyshen e saj Aneta Rama, e cila është ndarë nga jeta para dy ditësh.

Në foton e publikuar, Kristi shfaqet në krahët e gjyshes së saj të ndjerë, kur ishte e vogël. Krahas fotos ku shihet e përqafuar me gjyshen ajo shkruan “Engjëlli im”.

Kujtojmë se Aneta Rama ka ndërruar jetë në orën 05.00 të mëngjesit para dy ditësh, në shtëpinë e saj. Ajo ishte e sëmurë, ndërsa prej ditësh ndodhej e shtruar në spital. Një javë më parë Aneta Rama kishte lënë spitalin dhe qëndronte në shtëpinë e saj.

Olsi-3_1.png

Olsi.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009476900100708
array(1) { ["section"]=> string(119) "vajza-e-olsi-rames-publikon-foton-e-rralle-perqafuar-me-gjyshen-aneta-dhe-shkruan-vetem-2-fjale-engjelli-im-foto-215895" }