Vajza e Robert Aliaj fiton 'The Voice Kids' në Belgjikë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:54 12-09-2020 Vajza e Robert Aliaj fiton 'The Voice Kids' në Belgjikë

Gala, vajza e artistit Robert Aliaj ka fituar 'The Voice Kids' në Belgjikë.

Ajo spikati që në fillim të konkurimit në këtë program, duke bërë për vete jurinë dhe publikun.

Në mbrëmjen finale Gala performoi dy këngë të Elton John duke marr kështu trofeun e spektaklit. Gala jeton në Belgjikë, ku edhe ka lindur, ndërsa edhe mediet belge e kanë vlerësuar vokalin dhe talentin e saj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e Ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.011065006256104
array(1) { ["section"]=> string(60) "vajza-e-robert-aliaj-fiton-the-voice-kids-ne-belgjike-220132" }