Vajza e saj feston 13 vjetorin, Arjola Demiri i organizon ditëlindjen përrallore dhe e uron me fjalë shpirti (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:33 04-06-2020 Vajza e saj feston 13 vjetorin, Arjola Demiri i organizon ditëlindjen përrallore dhe e uron me fjalë shpirti (FOTO) Foto nga ditelindja

Aktorja e njohur, Arjola Demiri i ka organizuar një ditëlindje përrallore për 13 vjetor vajzës së saj, që quhet Hegla.

Një festë me supriza dhe dhurata speciale ka qenë kjo për vajzën e saj e përgatitur me shumë dashuri nga aktorja.

Në urimin e saj në “Instagram” Arjola e uron me fjalë zemre. "Helga Zoti të dashtë gjithmonë! Mami të ka bekuar që kur u takuam në krahët e njëra-tjetrës si sot 13 vite më parë. Gëzuar ditëlindjen”, shkruan ajo.

kkkkk.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096940994262695
array(1) { ["section"]=> string(119) "vajza-e-saj-feston-13-vjetorin-arjola-demiri-i-organizon-ditelindjen-perrallore-dhe-e-uron-me-fjale-shpirti-foto-208999" }