Vajza e Soni Malaj këndon në mënyrë perfekte “Hello” të Adele

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:08 18-03-2016

Vajza e këngëtares Soni Malaj, Anna duket se e ka të trashëguar këngën, ajo ka filluar të merret me muzikë që tani.

Në një video të publikuar nga vetë këngëtarja, Anna edhe pse me grip dhe hundë të zëna këndon hitin e Adele “Hello”.

“Megjithese jemi sëmurë dhe me hundë të zëna, dëshira për të kënduar balada nuk na mungon, si e ëma dhe bija ,këndon Hello të Adele e sëmurë me grip” shkruan Soni.

Soni ka preferuar të mbaj larg mediave jetën e vajzës së saj dhe nuk i ka treguar asnjëherë fytyrën asaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.087867021560669
array(1) { ["section"]=> string(65) "vajza-e-soni-malaj-kendon-ne-menyre-perfekte-hello-te-adele-35456" }