Vajza e Sonila Meços një “fshatare” e vogël, hypën mbi kalë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:45 23-08-2017 Vajza e Sonila Meços një “fshatare” e vogël, hypën mbi kalë

Gazetarja e njohur Sonila Meço prëveçse një nga figurat më të njohura të ekranit shqiptar për shkak të viteve të gjata në miedia dhe produkteve mjaft të mira, tashmë është nënë e një vajze të vogël e cila quhet Amaris.

Meço dhe Amaris kanë kaluar disa ditë nga pushimet në fshat. Amaris në foton që ka publikuar gazetarja është ngjitur mbi kalë, gjë e cila siç shkruan Sonila ka qenë në listën e saj për t'u bërë para se të mbushë 6 vjeç. E bukur, e ëmbël si një fshatare e vogël ngjan në këtë foto vogëlushja.

"Dhe kështu plotësuam listën e gjërave që një fëmijë ia vlen të bëjë deri në moshën 6 vjeçare?.#mustdountil6", shkruan Meço krajas fotos.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088138580322266
array(1) { ["section"]=> string(62) "vajza-e-sonila-mecos-nje-fshatare-e-vogel-hypen-mbi-kale-89966" }