Vajza e vetme e deputetit ka ditëlindjen, kjo është surpriza që e befasoi në përvjetor (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:48 08-07-2017 Vajza e vetme e deputetit ka ditëlindjen, kjo është surpriza që e befasoi në përvjetor (FOTO)

Vajza e deputetit socialist, Pjerin Ndreu ka ditëlindjen dhe mbush plot 20 vjeç.

Renalda është vajza e vetme e deputetit dhe ky përvjetor e ka lumturuar pafund deputetin e qarkut të Lezhës.

Zyrtari tregon se vajzës i është përgatitur një surprizë, një darkë familjare ku të ftuar kanë qenë edhe miq të ngushtë të vajzës.

“Renalda, vajza jone e pare dhe e vetme sapo ka mbushe 20. Jam plot, sepse ajo eshte nje piktore e talentuar dhe nje vajze e mbare. Ne nje darke surprize e pritem familja dhe miq. I urojme edhe 100 me te gjithe te mirat qe i do zemra !”, shkruan deputeti, ndërsa ka postuar foton e të bijës, teksa kjo e fundit befasohet me surpriza të shumta nga familjarët e saj.  

Edhe newsbomb.al i uron Renaldës gëzuar ditëlindjen! 

 

pjerin.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.046644926071167
array(1) { ["section"]=> string(96) "vajza-e-vetme-e-deputetit-ka-ditelindjen-kjo-eshte-surpriza-qe-e-befasoi-ne-pervjetor-foto-85431" }