Vajza e vogël e Dritan Priftit, dedikim prekës të atit (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:53 14-03-2018 Vajza e vogël e Dritan Priftit, dedikim prekës të atit (Foto)

Ish ministri i Energjitikës Dritan Prifti u nda nga jeta në 12 tetor të vitit të kaluar si pasojë e një sëmundje të rëndë.

Ai la pas bashkëshorten dhe 4 fëmijë, tre djem dhe vajzën Livia e cila shpeshherë e kujton të atin nëpërmjet postimeve prekëse në instagram.

Në postimin e saj të fundit ajo ka ngarkuar një foto në krahët e babait të saj kur ishte bebe.

“Nëse do të shprehja një dëshirë, do doja të dëgjoja ty të thërrisje emrin tim”, shkruan Livia.

dfwergh45h4h.jpg

sdfwrgh4g3.jpg

sdfwergt3e45hy4gh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071310997009277
array(1) { ["section"]=> string(65) "vajza-e-vogel-e-dritan-priftit-dedikim-prekes-te-atit-foto-113277" }