Vajza e vogël ndalon te puseta dhe i bën nënës së saj pyetjen që e tmerron (Video)

Publikuar tek: bota, më 16:53 10-09-2017 Vajza e vogël ndalon te puseta dhe i bën nënës së saj pyetjen që e tmerron (Video)

Një nënë është tmerruar ku vajza e saj e vogël ndaloi pranë një pusete dhe nisi të flasë me persona “inekzistent”.

Joy Zylstra nga Alberta e Kanadasë kishte dalë shëtitje me vajzën e saj dy vjeçare, por teksa po ktheheshin në shtëpi ajo ndaloi paptirut dhe nisi të flasë me disa djem brenda pusetës. Edhe pse aty nuk kishte asnjë djalë apo qoftë edhe punonjës të kanalizimeve, transmeton newsbomb.al.

E gjitha është kapur në video nga nënëa e saj, teksa vajza dy vjeçare thërret brenda pusetës “Çkemi djema”.

Por situata bëhet edhe më e frikshme kur dy vjeçarja i kërkon nënëns së saj të shkojnë brenda pusetës. Ndiqni pamjet:

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0088498592376709
array(1) { ["section"]=> string(86) "vajza-e-vogel-ndalon-te-puseta-dhe-i-ben-nenes-se-saj-pyetjen-qe-e-tmerron-video-91841" }