Vajza e vogël ngatërron klientin e moshuar me Babagjyshin, ai hyn në rol (Video)

Publikuar tek: bota, më 19:48 18-12-2015

Një vajzë e vogël me emrin Sofia, kishte shkuar në një qendët tregëtare me të atin e saj por u shokua kur pa një të moshuar që besoi se ishte Santa Klaus.

Klienti i moshuar mbante veshur një bluzë të kuqe dhe kishte mjekër të gjatë e të bardhë. Ajo iu afrua të moshuarit dhe i tha se kishte kujtuar që ishte Babagjyshi i Vitit të Ri.

Por reagimi i tij ishte i papritur pasi u ul në gjunjë dhe nisi të luante rolin e Babagjyshit duke e pyetur vajzën se çfarë dëshironte për Krishtlindje.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012643098831177
array(1) { ["section"]=> string(83) "vajza-e-vogel-ngaterron-klientin-e-moshuar-me-babagjyshin-ai-hyn-ne-rol-video-28098" }