Vajza e vogël refuzon kërkesën e Veliajt duke vënë në siklet edhe Ramën, kamerat filmojnë momentin (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:17 14-03-2017

Jo të gjithë e pëlqejnë kryeministrin Edi Rama dhe kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliaj, njësoj si kjo vajzë e cila refuzoi kërkesën që i erdhi nga i pari i kryeqytetit.

Rama dhe Veliaj janë vënë në siklet sot kur një vajzë e vogël refuzoi t’i jepte verore kryeministrit.

“Do na japësh një verore për xhaxhi Edin?”, iu drejtua Veliaj vajzës që qëndronte pranë të ëmës, por ajo është përgjigjur me një “jo”. Kryeministri u mundua të bënte një batutë, por as ajo nuk i doli e plotë: “Lëre, lëre, se i kanë thënë…”

Në fund, ishte sërish Veliaj që u përpoq ta nxirrte Ramën nga situata e sikletshme ku e futi, duke ftuar një vajzë tjetër për t’i vënë veroren.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096008777618408
array(1) { ["section"]=> string(109) "vajza-e-vogel-refuzon-kerkesen-e-veliajt-duke-vene-ne-siklet-edhe-ramen-kamerat-filmojne-momentin-video-71891" }