Vajza e vogël shpërthen në lot pasi Rita Ora i refuzon një foto me të

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:40 10-07-2016 Vajza e vogël shpërthen në lot pasi Rita Ora i refuzon një foto me të

Një turiste nga Kosova është gëzuar tej mase kur ka parë Rita Orën në plazhin e Ulqinit dhe mezi nuk ka pritur t’i tregojë vajzës së saj të vogël e cila e simpatizon këngëtaren.

ritacreenshot_1.jpg

Por kur ajo ka kërkuar nga këngëtarja me famë botërore një foto me vajzën e saj, ajo ka refuzuar. Ky veprim ka bërë që fansja e vogël të fillojë të qajë, por kjo nuk i ka lënë fare përshtypje Ritës, raporton Magazina.al. Nëna e voglushes, që po pushon në të njetin plazhë me këngëtaren ka thënë se mezi e ka qetësuar vajzën ndërsa vetë nuk ka mundur ta jusifikojë një veprim bërë nga Rita.

rita23nshot_1.jpg

Ritajf84.jpg

asd3333nshot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sot reperi shqiptar ka ditëlindjen, zbuloni ku po e feston 30 vjetorin
Viola Spiro më në fund e lirë....zbuloni çfarë ka ndodhur (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.0063040256500244
array(1) { ["section"]=> string(75) "vajza-e-vogel-shperthen-ne-lot-pasi-rita-ora-i-refuzon-nje-foto-me-te-46116" }