Vajza e vogël ‘sikletos’ Tahirin, nxjerr sheshit sekretin e të atit

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:29 23-03-2017 Vajza e vogël ‘sikletos’ Tahirin, nxjerr sheshit sekretin e të atit

Kryeministri Edi Rama dhe ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri kanë vizituar dje një familje bektashiane nga ku kanë uruar festën e Sulltan Novruzit.

Por, gjatë vizitës ka ndodhur një ‘incident’, vajza e vogël e familjes ka nxjerrë ‘sekretin’ e të atit para ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri.

Ndërkohë që flisnin për policinë e shtetit, Tahiri ka pyetur vogëlushen nëse e vendos rripin e sigurimit kur udhëton me makinë dhe vogëlushja i është përgjigjur se nuk i pëlqen fare të vendosë rripin e sigurimit. Por, menjëherë pas përgjigjes për veten, vogëlushja ka vënë në ‘siklet’ Tahirin dhe babain e saj duke thënë në sy të të gjithëve se babi nuk e vendos rripin e sigurimit. Por  gjithë këtë situatë që u kap edhe nga mediat Tahiri dhe familja e vogëlushes e kanë kaluar me të qeshura.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbulohet thesari madhështor i sendeve prej ari, i humbur 300 vite më parë
Katastrofa ekologjike më e madhe në Shqipëri, 20 ton peshq të ngordhur në liqenin e Fierzës »
Article Logic
Execution time: 0.012537956237793
array(1) { ["section"]=> string(70) "vajza-e-vogel-sikletos-tahirin-nxjerr-sheshit-sekretin-e-te-atit-72848" }