Vajza e Whitney Houston është vrarë nga i dashuri? Akuza: I dha një kotejl vdekjeprurës dhe i futi kokën në vaskë

Publikuar tek: bota, më 14:14 08-08-2015 Vajza e Whitney Houston është vrarë nga i dashuri? Akuza: I dha një kotejl vdekjeprurës dhe i futi kokën në vaskë

Nick Gordon është paditur për dhënien të një koktejli vdekjeprurës së dashurës së tij Bobbi Kristina, vajzës së Whitney Houston që u nda nga jeta pak ditë më parë .

Akuza thotë se Gordon i ka dhënë Bobbi Kristinës 22 vjeçare, një koktejl vdekjeprurës dhe më pas e ka futur kokën e saj poshtë, në një vaskë me ujë të ftohtëpara se të shtrihej në krah të një të ftuare misterioze të cilës mësohet t’i ketë thënë: “ Unë dua një vajzë të bukur, e të bardhë si ty”.

BroWn u gjet në pa ndjenja  në janar dhe mbeti në koma për 6 muaj deri më 26 korrik kur dhe humbi jetën.

Ajo u gjet në banjo pikërish nga i dashuri Brown dhe miku i saj Max Lomas por avokatët thonë se atë natë ka qenë edhe një femër tjetër në shtëpi me ta.

Bobbi Kristina me te dashurin Gordon

Bobbi Kristina me mane e saj, Whitney Houston

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011964082717896
array(1) { ["section"]=> string(117) "vajza-e-whitney-houston-eshte-vrare-nga-i-dashuri-akuza-i-dha-nje-kotejl-vdekjeprures-dhe-i-futi-koken-ne-vaske-17998" }