Vajza e zyrtarit të lart shqiptar ishte në aeroport për të pritur Bebe Rexhën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:06 08-09-2016

Bebe Rexha ka padyshim edhe fansat e zjarrtë në Shqipëri, ndërsa në aeroportin “Nënë Tereza” ku ajo ka zbritur pasditen e sotme, është takuar me vajzën e kushërirës së saj.

Vajza e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit, Era, ishte në aeroport për t’u takuar me Beben. Këngëtarja është me origjinë nga Dibra e Madhe dhe është kushërirë me Monika Kryemadhin.

Kjo nuk është hera e parë që Era është takuar me Beben, pasi një tjetër takim ato e kanë zhvilluar pak kohë më parë në SHBA. Fansa të tjerë ka qenë gjithashtu në aeroport.

Bebe Rexha do të performojë nesër në mbrëmje në sheshin “Nënë Tereza”.

Lexo edhe: Këto janë këngët fantastike të Bebe Rexhës që ju nuk e dini që ekzistojnë (Video)

be10.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.089426040649414
array(1) { ["section"]=> string(83) "vajza-e-zyrtarit-te-lart-shqiptar-ishte-ne-aeroport-per-te-pritur-bebe-rexhen-52352" }