Vajza këndon Bocellin dhe juria shpërthen në lot (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 16:10 29-06-2015

Ajo është shumë e re por interpretimi i saj emocional me ‘”Con te partiro”  të Andrea Bocellit ka emocionuar jurinë.

Në programin televiziv gjerman “The voice of kids” dedikuar talenteve të rinj nga 8 deri në 14 vjeç kanë shpërthyer lotët teksa vajza ka kënduar. Të gjithë anëtarët e jurisë janë kthyer për të talentuarën e cila gjithashtu u emocionua shumë nga reagimi i jurisë dhe publikut.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013293027877808
array(1) { ["section"]=> string(60) "vajza-kendon-bocellin-dhe-juria-shperthen-ne-lot-video-14900" }