Vajza ndodhet në gjendje kome në Tiranë, prindërit i luten publikisht Ramës: Urgjente, na dërgoni një helikopter

Publikuar tek: aktualitet, më 20:20 14-07-2017 Vajza ndodhet në gjendje kome në Tiranë, prindërit i luten publikisht Ramës: Urgjente, na dërgoni një helikopter

Peindërit e Fatjona Seit, e cila ndodhet në gjendje kome në reanimacionin e Tiranës në QSUT i kanë kërkuar ndihmë publikisht kryeministrit Edi Rama për ta dërguar vajzën jashtë shtetit për kurim.

Një qytetar ka dërguar pranë newsbomb.al këtë fotogafi me lutjen urgjente që i është bërë kryeministrit dhe kërkon që thirrja të shkojë patjetër në vesh të Ramës, në mënyrë që të bëjë të mundur kurimin e vajzës jashtë vendit për shkak se këtu siç shkruhet në postimim është e pamundur.

Thirrja është urgjente sepse vajza ndodhet në gjendje të rëndë.

juluilkukluikluikui.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071401596069336
array(1) { ["section"]=> string(115) "vajza-ndodhet-ne-gjendje-kome-ne-tirane-prinderit-i-luten-publikisht-rames-urgjente-na-dergoni-nje-helikopter-86189" }