Vajza nga Tirana humb jetën: Ky është shkaku i dyshuar

Publikuar tek: aktualitet, më 15:24 02-01-2017 Vajza nga Tirana humb jetën: Ky është shkaku i dyshuar Foto ilustruese

Në Tiranë, një  vajzë 9 vjeçare humbi jetën ditën e parë të Vitit të Ri.

Sipas OraNews paraprakisht dyshohet se vogëlushja është helmuar nga ushqimet. Policia informon  se vajza e identifikuar me inicialet E. S banonte në Kashar dhe ka humbur jetën në banesë rreth orës 20:00 të 1 janarit 2017.

“Paraprakisht dyshohet se është helmuar nga ushqimet. Po pritet të përfundojë ekspertiza e cila do përcaktojë shkakun e saktë të humbjes së jetës” informon policia. Materialet do ti kalojnë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për hetime të mëtejshme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çfarë po ndodh me përgatitjet e fundit për Shkëlzen Dolin, detaje nga koncerti që mori plot 260 mijë euro nga qeveria
Emigrantët kthehen në vendet e punës: Kjo është shifra e shtetasve që kanë dalë në kufi »
Article Logic
Execution time: 0.010787010192871
array(1) { ["section"]=> string(59) "vajza-nga-tirana-humb-jeten-ky-eshte-shkaku-i-dyshuar-64421" }