Vajza seksi e deputetes së PD “godet” sërish, s'e keni parë kurrë kështu

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:32 30-07-2017 Vajza seksi e deputetes së PD “godet” sërish, s'e keni parë kurrë kështu

Ada Deda vajza bukuroshe e deputetes së PD Albina Deda, ka tërhequr shumë vëmendje me bukurinë e saj dhe fotot që publikon.

Vajza e deputetes në çdo foto që publikon duket mjaft e kuruar, ndërsa këtë herë ka pozuar para aparatit pa tualet.

E bukur është pak të thuash sepse edhe pa tualet Ada duket perfekte. Kështu nuk e kishim parë asnjëherë më parë, natyrale, të pa grimuar sepse tashmë që i është futur botës së modelingut, bukuroshja përpiqet të jetë sa më e kuruar.

dfhdhfdhdfh.jpgghjfghfgh.jpeg

dfghdfghdfhdfhdfhdf.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072410106658936
array(1) { ["section"]=> string(75) "vajza-seksi-e-deputetes-se-pd-godet-serish-s-e-keni-pare-kurre-keshtu-87810" }