Vajza shqiptare i ofron seks, por fut në kurth të moshuarin dhe i vjedh protofolin

Publikuar tek: bota, më 09:07 28-03-2017 Vajza shqiptare i ofron seks, por fut në kurth të moshuarin dhe i vjedh protofolin

Një vajzë shqiptare i ka ofruar marrëdhënie seksuale një burri të moshuar, por i ka vjedhur portofolin dhe më pas është larguar.

Sipas mediave italiane vajza me origjinë shqiptare, identiteti i së cilës nuk bëhet i ditur ka hipur në makinën e një 80-vjeçari italian me banim në Banchette dhe i ka vjedhur atij portofolin me 350 euro.

Vajza u arrestua nga karabinierët Valdostana, ku ndodhi edhe ngjarja. Ndërkohë, në gjendje të lirë është proceduar edhe një vajzë tjetër, e cila ishte bashkëpunëtore në vjedhje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shokuese: I riu gjen luleshtrydhen brenda domates (Foto)
ZYRTARJA e lartë e FMN-së në një FOTO pa mendje, çfarë fiksoi gazetarja shqiptare në SHBA »
Article Logic
Execution time: 0.011559009552002
array(1) { ["section"]=> string(87) "vajza-shqiptare-i-ofron-seks-por-fut-ne-kurth-te-moshuarin-dhe-i-vjedh-protofolin-73351" }