Vajza zemërgjerë kërkon një tifoz të Bayernit për të parë gjysmëfinalen bashkë por ka disa kushte

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:17 22-04-2016 Vajza zemërgjerë kërkon një tifoz të Bayernit për të parë gjysmëfinalen bashkë por ka disa kushte

Për një tifoz të Bayernit, kjo ia kalon çdo dhurate për ditëlindje, Krishtlindje apo Vit të Ri.

Bileta për të parë gjysmëfinalen e ëndrrave është në dorën e kësaj vajze bjonde zemërgjerë e cila kërkon ta shohë në shoqërinë e një mashkulli ndeshjen por ka disa kushte.

“Jo më shumë se 30 vjeç dhe jo i martuar se s’do zihemi me gratë e dynjasë”, shkruan vajza. Për më tepër lexoni mesazhin e saj dërguar te Jeta osh qef që nga ana tjetër ka revoltuar shumë tifozë madrilenë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072300434112549
array(1) { ["section"]=> string(103) "vajza-zemergjere-kerkon-nje-tifoz-te-bayernit-per-te-pare-gjysmefinalen-bashke-por-ka-disa-kushte-38326" }