vajzat

Publikuar tek: foto-e-dites, më 11:27 28-01-2015 vajzat

Ndodh edhe kështu. Vajzat pasi festojnë deri orët e vona të natës, nuk munden më të ecin. Ashtu sikurse këto tre vajza që ndoshta, edhe në dehje totale, janë ulur këmbëkryq mu në mes të bulevardit "Dëshmorët e Kombit". Dhe për më tepër, nuk kanë pyetur as për makinat që kalonin aty. Ashtu sikurse edhe shoferët, që shfrytëzojnë rastin për të bërë foto

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011033058166504
array(1) { ["section"]=> string(11) "vajzat-1691" }