“Vajzat anonime që kërkonin lirimin e heroit e kanë një cheerleader”, Shkëlzeni komenton “Shullazin” dhe flet për “viktima që presin rradhën pas daljes nga burgu”

Publikuar tek: politike, më 14:04 24-04-2016 “Vajzat anonime që kërkonin lirimin e heroit e kanë një cheerleader”, Shkëlzeni komenton “Shullazin” dhe flet për “viktima që presin rradhën pas daljes nga burgu” Emiljano Shullazi

Shkëlzen Berisha, djali i ish kryeministrit komenton çështjen “Shullazi”, më të debatuarën së fundmi. Përmes notave të forta sarkastike Shkëlzen Berisha shkruan:

“Vdekje fashizmit, liri Shullazit !

Paralelisht me nr e viktimave rritet dhe nr i fanseve të Shullazit.
Vajzat anonime që kërkonin lirimin e heroit të Rilindjes tashmë kanë një cheerleader. Drejtimin e klubit e ka marrë në dorë një ikonë ndërkombëtare e antifashizmit dhe artit.

Thirrjes për lirimin e shpejtë të Kajos i është shtuar dhe kërkesa per te c'armatosur gjithe viktimat e ardhshme që presin radhën pas daljes se tij nga burgu. Sipas saj do ishte turp nëse ata nuk e presin ''fatin'' me duar në xhepa. Realiteti njëlloj si filmi do kthehej në një tallje b... nëse delja do hante ujkun apo viktima do vriste vrasësin. Rolet janë të ndara nga regjisori dhe secili duhet ti qëndrojë besnik të vetit. Ndaj dhe pankarta e klubit është: Vdekje fashizmit, liri Shullazit”.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092859268188477
array(1) { ["section"]=> string(161) "vajzat-anonime-qe-kerkonin-lirimin-e-heroit-e-kane-nje-cheerleader-shkelzeni-komenton-shullazin-dhe-flet-per-viktima-qe-presin-rradhen-pas-daljes-nga-burgu-38541" }