“Vajzat duan thjesht të bëjnë qejf”, Bora Kokëdhima, Eneda Tarifa, Venera Lumani dhe Olsi Toqi në festë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:28 09-05-2016

Pas suksesit të provës së dytë “Fairytale” të Eneda Tarifës në skenën e Eurovision, stafi i këngëtares ka festuar. Në këtë video shikojmë vetë Enedën, Bora Kokëdhimën, Venera Luamanin dhe Olsa Toqin teksa kërcejnë nën ritmet e muzikës.

“Vajzat thjesht duan të bëjnë qejf”, shkruan Bora.

 Performanca e Enedës në provën e dytë ka qenë fantastike. Jo vetëm në aspektin vokal, por edhe skenografia ishte në nivele të larta.

Këngëtarja do të prezantojë Shqipërinë më datë 12 maj në gjysmëfinalen e dytë të Eurovision. Të gjithë shqiptarët që jetojnë në shtetet që do të performojnë në 12 maj, do kenë mundësinë të votojnë për Shqipërinë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022281885147095
array(1) { ["section"]=> string(104) "vajzat-duan-thjesht-te-bejne-qejf-bora-kokedhima-eneda-tarifa-venera-lumani-dhe-olsi-toqi-ne-feste-39912" }