Vajzat e PS-së mblidhen bashkë, shikoni foton me deputetet, ministret e politikanet e majta

Publikuar tek: politike, më 08:43 05-12-2015 Vajzat e PS-së mblidhen bashkë, shikoni foton me deputetet, ministret e politikanet e majta

Deputetet, ministret e politikanet e majta kanë gjetur një moment për të relaksuar veten nga stresi, sulmet dhe zhvillimet e politikës. Së bashku kanë menduar të takohen, për të biseduar shtruar, e për të gjetur kënaqësinë e bisedës që shpesh mungon në Parlament.

Në foto janë deputetet e Partisë Socialiste si Arta Dade dhe Esmeralda Shkjau si dhe ministrja e Arsimit Lindita Nikolla dhe e Zhvillimit Urban Eglantina Gjermeni e shumë politikane të tjera të PS-së.

Ato duken krejtësisht të relaksuara, madje duke buzëqeshur shumë teksa shohin nga aparati. Si për çudi, pas tyre Parlamenti vazhdon punimet, por ato…as që e vënë re.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095210075378418
array(1) { ["section"]=> string(95) "vajzat-e-ps-se-mblidhen-bashke-shikoni-foton-me-deputetet-ministret-e-politikanet-e-majta-27002" }