Vajzat e ‘’TOP’’-it në garë kush është ‘’më e mira’’ (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:16 14-12-2015 Vajzat e ‘’TOP’’-it në garë kush është ‘’më e mira’’ (FOTO)

Fiori Dardha, Mira Kazhani, Anjeza Maja, Jonida Shehu dhe Delinda Zhupa në një ‘’garë’’ të fortë në ‘’Top Channel’’, se kush prej tyre është ‘’më e mira’’.

Janë kolege dhe është pikërisht ‘’Top Channel’’ që i ka mbledhur, por njëkohësisht edhe mikesha shumë të mira.

Së bashku kanë dalë në këtë foto, duke kërkuar nëpërmjet humorit votën e miqve por edhe të njëra-tjetrës, se kush është më e ‘’mira’’.

Moderatorja e ‘’Fiks Fare’’ Fiori Dardha ka qenë e para që e ka ngritur këtë shqetësim: ‘’E poston Mira Kazhani foton, hidhen fansat e saj dhe thonë: "Mira, je më e mira"!E poston Jonida Shehu, hidhen sërish fansat e saj: "Jonida, je me e mira"! Aman, thoni që jam unë më e mira, se nuk po duroj dot më! Anjeza Maja dhe Delinda Zhupa’’

E ndërkohë që është moderatorja e ‘’Pasdite në Top Channel’’ që i thotë Fiorit se është më e mira: ''Këtu te Instagrami yt Fiori Dardha, je më e mira”. Ndërkohë që s’kanë munduar edhe Anjeza Maja e Mira Kazhani për t’I shprehur Fiori Dardhës se është ''yll bote''. E në fakt të pesta ndrisin në punën e tyre, apo jo?!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034627199172974
array(1) { ["section"]=> string(55) "vajzat-e-top-it-ne-gare-kush-eshte-me-e-mira-foto-27724" }