Vajzat kushërira, zbardhet dëshmia e të miturave që u ngacmuan nga fqinji 56-vjeçar: Kur ishim vetëm...(E PLOTË)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:10 08-07-2020 Vajzat kushërira, zbardhet dëshmia e të miturave që u ngacmuan nga fqinji 56-vjeçar: Kur ishim vetëm...(E PLOTË) Ilustruese

Zbardhen detaje të reja nga arrestimi i 56-vjeçarit në Durrës, i cili akuzohet për veprime të turpshme ndaj dy të miturave.

Bëhet me dije se vajzat e mitura njëra 9 vjeç dhe tjetra 13 vjeç ishin kushërira.

56-vjeçari i akuzuar për veprime të turpshme ishte fqinj i 13-vjeçares.

Mësohet se 13-vjeçarja ka denoncuar 56-vjeçarin, pasi në disa raste kur ishin vetëm pranë banesës me kushërirën i ngacmonte me fjalë të turpshme, raporton 'abc news'.

Sakaq, të miturat kanë denoncuar në polici rastin dhe tashmë 56-vjeçari është vënë në pranga.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090630054473877
array(1) { ["section"]=> string(113) "vajzat-kusherira-zbardhet-deshmia-e-te-miturave-qe-u-ngacmuan-nga-fqinji-56-vjecar-kur-ishim-vetem-e-plote-213221" }