Vajzë apo djalë? Për të dytën herë, Noizy ndan me publikun lajmin e bukur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:04 11-07-2019 Vajzë apo djalë? Për të dytën herë, Noizy ndan me publikun lajmin e bukur

Reperi i njohur Noizy ka ndarë me të gjithë ndjekësit e tij një lajm të bukur.

Përmes një foto në Instastory, Noizy ka njoftuar se do të bëhet dajë për herë të dytë.

Në foto shfaqet një tortë sipër së cilës janë vizatuar dy këmbë foshnje: një në ngjyrë rozë për vajzë dhe një në ngjyrë blu për djalë.

Reperi ka pyetur fansat se cila mendojnë se është gjinia e foshnjës dhe deri më tani votimet më të shumta kanë shkuar për alternativën ‘djalë’.

Kujtojmë që Noizy u bë dajë për herë të parë në prill të vitit 2016, ku erdhi në jetë mbesa e tij Prayla.

Screenshot_16.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0075209140777588
array(1) { ["section"]=> string(78) "vajze-apo-djale-per-te-dyten-here-noizy-ndan-me-publikun-lajmin-e-bukur-171910" }