Vajzë me fat, ja si e surprizon partneri Dua Lipën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:55 21-11-2020 Vajzë me fat, ja si e surprizon partneri Dua Lipën Anwar - Dua Lipa

Dua Lipa më herët këtë javë ka publikuar në Instagram dy foto, ku në njërën shfaqet Anwar duke e puthur në hundë, ndërsa në një tjetër duke ia “shtypur” fytyrën me duar.

Çifti duken të dashuruar në maksimum dhe Dua nuk ka nguruar të tregojë se sa shumë i mungojnë këto momente.

Ndërkohë Anwar edhe pse është me milje larg Duas ka bërë së fundmi një gjest shumë të bukur.

Ai i ka blerë asaj lule, gjë të cilën na e ka treguar vetë këngëtarja nëpërmjet një Instastory,  ku ka shkruar:

“Ndihem vajza më me fat në botë!”

Screenshot_18.jpg

A nuk është romantik Anwar? Nuk e dimë se çfarë fshihet pas këtij gjesti, por mund të ketë lidhje me publikimin e këngës së saj të re me Mileyn.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bes Kallaku feston ditëlindjen, Kryemadhi ia merr valles mes të ftuarve (VIDEO)
»
Article Logic
Execution time: 0.013273000717163
array(1) { ["section"]=> string(56) "vajze-me-fat-ja-si-e-surprizon-partneri-dua-lipen-228655" }