Valbona Selimllari dhe Reshat Arbana në mbështetje të grave të dhunuara

Publikuar tek: kulture-art, më 14:57 09-03-2016 Valbona Selimllari dhe Reshat Arbana në mbështetje të grave të dhunuara

Valbona Selimllari e njohur si Miss-i i parë shqiptar është vlerësuar vazhdimisht për bukurinë e saj, por në situata të ndryshme është vënë re që ajo është mjaft e ndjeshme.

 Ajo ka marrë pjesë në koncertin gala “Simfonia e Jetës” ku ka qenë i pranishëm edhe Reshat Arbana, një nga aktorët më popullorë të kinemasë shqiptare.

Ata kanë shfaqur mbështetjen e tyre për figurën e gruas në shoqëri.

“Në Sinfonia e Jetës” , koncerti në mbështetje të grave të dhunuara, ishte kënaqësi dhe nder të isha me të madhin Reshat Arbana” është shprehur Valbona.

Qëllimi i këtij projekti është për të bashkuar njerëzit kundra dhunës dhe pro shpresës për të ardhmen.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.23704600334167
array(1) { ["section"]=> string(77) "valbona-selimllari-dhe-reshat-arbana-ne-mbeshtetje-te-grave-te-dhunuara-34658" }