Valencia refuzon ofertën për Otamendin

Publikuar tek: sport, më 21:37 19-01-2015 Valencia refuzon ofertën për Otamendin

Klubi i Valencias ka konfirmuar se ata kanë refuzuar një ofertë me vlerë gati £ 27 milion për mbrojtësin Nicolas Otamend, por nuk bëjnë me dije emrin e klubit që e ka bërë ofertën.

Eksperti spanjoll i futbollit, Guillem Balague ka thënë se ka qënë klubi i  Manchester United që bëri ofertën per këtë lojtar. Por kjo është duke u mohuar fuqimisht nga burimet brenda Old Trafford dhe Valencia e cila, thotë gjithashtu se Otamendi do të qëndrojë në klub edhe këtë

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090830326080322
array(1) { ["section"]=> string(42) "valencia-refuzon-oferten-per-otamendin-986" }