Valle me flamurin e PD-së dhe motive të veriut për fitoren e Mziut në Kamëz (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:58 23-06-2015

Festë me valle, duke valvitur flamurin e Partisë Demokratike në Kamëz. Kjo është ajo që na servirin videot e hedhur nga qytetarët në rrjetet sociale.

Një mbështetës i Xhelal Mziut, kandidatit të djathtë në Kamëz, feston fitoren e Mziut.

Mziu ka shpallur fitoren duke thënë se I falenderonte qytetarët që e kanë votuar.“Ishte një fitore shumë e mirëpritur jo vetëm nga unë, por edhe qytetarët e Kamzës. Falenderoj ata të Kamzës dhe Paskuqanit që më votuan. Jam i bindur që do ta bëjmë më konkuruese bashkinë. Jam mjaft i hapur për të gjetur shumë faktorë si qeveria, donator të huaj, për qytetin tone”, tha Mziu.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prokuroria do të marrë në pyetje 600 votuesit e dyshuar si fiktivë në Vorë
Turp! Shtabi i Dakos shpërndan një fletë votimi ku Grida Duma konsiderohet…Kurvë »
Article Logic
Execution time: 0.012997150421143
array(1) { ["section"]=> string(87) "valle-me-flamurin-e-pd-se-dhe-motive-te-veriut-per-fitoren-e-mziut-ne-kamez-video-14430" }